Акустичні панелі — актуальне розв’язання звукоізоляційних проблем в приміщеннях. Компанія Slalom займається виготовленням особливих поглинаючих облицювальних плит з поліефірного волокна, здатних не тільки знизити поширення звуків, але ще й усунути зайвий шум.
Технологія виробництва передбачає використання виключно екологічно чистих поліефірних матеріалів, саме тому акустичні панелі Slalom безпечні та довговічні — не піддаються гниттю від вологи та випадкового загоряння від нагрівання. Цьому сприяє тришарова конструкція, що володіє високою щільністю. Поліефір від компанії Slalom нетоксичний і не містить фенолформальдегіда, не кришиться і не електризується — нагороджений сертифікатом GreenGuard, що гарантує відсутність шкідливого впливу на здоров’я і навколишній простір. Термін служби складає кілька десятиліть.
Варто відзначити, що транспортування панелей просто і фінансово незатратним, адже матеріал відрізняється невеликою вагою і компактними розмірами.
Виготовлення акустичних панелей Slalom відбувається в кілька етапів, об’єднаних канонами термоформування:
- Установка жорсткої перегородки, яка формує акустичну панель.
- Покриття звукопоглинального каркаса пористим матеріалом, що розсіює звукові хвилі.
- Завершальна стадія — нанесення щільного масивного матеріалу. У деяких випадках поверхневий шар додатково обшивається тканиною.
Тобто, акустичні плити Slalom формуються відразу з твердого пласта, подальші процеси відбуваються під впливом високих температур і тиску.
Крім функції шумопоглинання, дані панелі також служать як елементи сучасного декору: можуть бути оброблені кольоровими повстяними тканинами, в тому числі й на замовлення.
Компанія Slalom пропонує всілякі варіації акустичних плит привабливої форми та підходять до дизайну будь-якого приміщення, особливо комерційного. Панелі від цього виробника можуть прикрасити як і житлову квартиру, так і діловий офіс.
Монтаж звукопоглинальних стінових поверхонь від виробника Slalom зводиться до декількох простих способів:
- Використання спеціального клейового розчину.
- Решетування. Фіксація панелей на конструкції за допомогою кліпс.
- Застосування Т-образних металевих куточків, які являють собою осередки, в які поміщається панель.